درباره نت‌بوک

پیش از نت‌بوک

شرکت شکوه نگین آسیا(سهامی خاص) به شماره ثبت ۴۰۸۲۵، در اوایل دهه ۷۰ به عنوان شرکت بازرگانی در صادرات و واردات مواد غذایی اعم از (برنج، قند و شکر، حبوبات) فعالیت خود را آغاز کرد.

این مجموعه در فاز دوم توسعه خود بعد از ۲۰ سال تجربه در زمینه واردات در اوایل دهه ۹۰ با راه اندازی کارخانه تولید و بسته بندی در استان اصفهان پا به عرصه تولید گذاشت.

شکوه نگین در ابتدا با تولید کالاهایی مانند ادویه و چاشنی‌جات، حبوبات و غلات، خشکبار، قند و شکر، میوه خشک و برنج، با  همکاری ارگانها و فروشگاههای بزرگ کشور، توانست محصولات خودش رو به بازار معرفی کند.

در ۲ سال گذشته با وجود پاندمی کووید که باعث  استقبال روزافزون مردم از تجارت الکترونیکی و خریدهای اینترنتی شد، شکوه نگین تصمیم گرفت تا فاز سوم توسعه خود را با تولید محصولات  با کیفییت بالا با شعار  سلامت محوری آغاز کند؛ به همین منظور در آبان سال ۱۴۰۰ و با اخذ مجوز بازاریابی شبکه ای از وزارت  صنعت معدن و تجارت پا به عرصه کسب و کار مجازی گذاشت.

 

نت‌بوک متولد شد

آغاز راه ما از  این جا شروع شد؛ سال ۱۴۰۰ جمعی از افراد با تجربه در زمینه بازاریابی شبکه‌ای تصمیم گرفتند ایده‌ها و نگرش‌های  خود که حاصل بیش از ۲۰ سال تجربه در این حوزه است، را در قالب برند «نت‌بوک» اجرایی کنند.

در حقیقت برند نت‌بوک ، با بررسی بیش از ۱۰ سال روند قانونی شدن بازاریابی شبکه‌ای، عملکرد شرکت‌های فعال، شناخت نیازهای بازاریابان و مشتری و همچنین بکارگیری الگوهای علمی بین‌المللی، با شعار سلامت‌محوری در آبان ۱۴۰۰ متولد شد. تمرکز نت‌بوک بر تولید و ارائه محصولات دارای کیفیت بالا است.

شرکت نت‌‌بوک با نام رسمی «نوبوکان معین» به شناسه ملی ۱۴۰۰۹۵۲۸۶۰۴، شماره ثبت ۵۶۷۳۱۸ در تاریخ ۵ آبان ۱۴۰۰ موفق به دریافت مجوز فعالیت شد. این شرکت با شناسه صنفی ۰۴۶۷۷۲۹۲۲۶ فعالیت می‌کند.

نت‌بوک برای تولید محصولاتش، «شکوه‌ نگین آسیا» را به عنوان شریک تجاری برگزیده است. سابقه ۲۵ساله این شرکت اصفهانی می‌تواند کمک شایانی به نت‌بوک در عرصه تحقق تولید محصولات باکیفیت و مشتری‌پسند کند.

موسسان، مدیران و کارکنان نت‌بوک قصد دارند، با ارائه محصولات باکیفیت و خاص، علاوه بر کسب سهم کوچک در چرخه تولید کشور، رسالت خود را در زمینه سلامت خانواده را محقق کند؛ این کار سبب می‌شود تا نت‌بوک بتواند با ایجاد بستر سالم برای بازاریاب‌های مستقل، نقش مهمی در بالا بردن توان مالی خانوادهای ایرانی داشته باشد.

 

ماموریت‌ها

 

۱- محصول

یکی از مهم‌ترین‌های فاکتورهای موفقیت شرکت‌های بزرگ بازاریابی شبکه‌ای در دنیا ارائه محصولات بسیار با کیفیت و خاص و همچنین معرفی دانش و تکنولوژی آنها به شمار می‌رود.

به همین منظور نت‌بوک علاوه بر شناخت این ضعف طی ده سال گذشته در صنعت فروش مستقیم در ایران، سعی دارد با سرمایه‌گذاری در زمینه‌های پژوهشی و همکاری با اساتید علمی کشور، محصولات به‌روز با نگاه سلامت‌محور در زمینه مواد غذایی و بهداشتی به مشتری‌های خودش ارائه و سهم کوچکی در ارتقاء سلامت جامعه ایفا کند.

 

 

۲- ایجاد دپارتمان آموزشی

با بررسی شرکت های فعال در صنعت بازاریابی شبکه‌ای در ۱۰ سال پیش، نبود یک مرجع آموزشی و اطلاعاتی از طرف شرکت‌ها باعث ایجاد مشکلات زیادی در سازمان‌های فروش شده است.

نت‌بوک با ایجاد دپارتمان آموزشی قصد دارد علاوه بر نظارت بر عملکرد اموزشی شبکه فروش، به ارتقاء دانش هرچه بیشتر بازاریاب‌ها با مفاهیم علمی و به‌روز دنیا در صنعت بازاریابی شبکه‌ای کمک کند.

 

۳- ارائه  پلتفرم  آنلاین

رشد روزافزون استفاده از اینترنت در جامعه و ارائه امکانات جدید در حوزه کسب وکار، در کنار شناخت کافی  مجموعه نت‌بوک به نیازهای بازاریابان در این زمینه ، اراده این شرکت را بر  همکاری با جمعی از بهترین‌های حوزه فناوری اطلاعات مستحکم و استوار کرد تا از ابتدا یک نقشه راه کامل برای توسعه نرم افزاری نت‌بوک ترسیم کند.

ما در نت‌بوک قصد داریم که با ارائه یک پلتفرم کامل، به تمامی نیازهای بازاریابان و مشتریان را در حوزه دیجیتال پاسخ دهیم.

 

 

اهداف

 

۱- بستر امن شغلی

رسیدن به  یک فرهنگ سازمانی تعامل محور با نمایندگان مستقل فروش و کمک به این افراد برای داشتن بستر امن شغلی، مهم‌ترین هدف نت‌بوک است. ما برای رسیدن به این بستر امن شغلی تمام تلاش خود را به کار گرفته و در این راستا از تمامی ابزار استفاده خواهیم کرد.

 

۲- رضایت‌مندی مشتری

مانند بیشتر فعالان کسب‌وکارها در دنیا، ما نیز بر این باوریم که پیشرفت در زمینه کسب‌وکار بدون رضایت مشتری امکان‌پذیر نیست. بر این اساس، رضایت‌مندی مشتری یکی از اهداف برجسته و اصولی نت‌بوک از ابتدای تأسیس بوده است. در راه رسیدن به این هدف مهم، دریافت نظرات و سلیقه مشتریان در دستور کار مجموعه قرار خواهد داشت.

 

۳- برند ایرانی معتبر در زمینه تولید

تولید، یکی از مهم‌ترین نیازها و دغدغه‌های هر کشوری است. در کشورما نیز همواره این دغدغه در میان مردم و کسب‌وکارها به صورت جدی پیگیری شده است. اما امروز تعداد برندهای ایرانی معتبر در زمینه تولید که بازارهای داخلی و خارجی از آنها به راحتی استقبال کنند، نسبت به وسعت کشور و توانایی موجود در ایران بسیار کم است. یکی از اهداف نت‌بوک این است که به برند ایرانی معتبر در زمینه تولید تبدیل شود تا با استقبال مشتریان در تمامی بازارها روبرو شود.

 

چشم‌اندازها

۱- ورود به بازارهای بین‌المللی

ورود به بازارهای کشورهای مختلف را می‌توان به مهم‌ترین چشم‌انداز پیش روی نت‌بوک عنوان کرد. خانواده نت‌بوک برای رسیدن به این چشم‌انداز، به همراهی همه اعضاء و مشتریان نیاز دارد.

 

۲- کاهش آمار بیکاری

کاهش آمار بیکاری نه تنها از چشم‌اندازهای نت‌بوک است، بلکه به عنوان آرزو و چشم‌انداز هر ایرانی شناخته می‌شود. ما نیز بر این باوریم که برای رسیدن به این چشم‌انداز باید تمام تلاش خود را به کار گرفت.

 

۳- ارتقای دانش مشتریان

یکی از مهم‌ترین چشم‌اندازهای خانواده نت‌بوک، ارتقای دانش مشتریان است. در این راستا ماموریت نت‌بوک برای طراحی و اجرای دپارتمان آموزشی تعریف شده و در کنار آن همکاری با شرکت‌های دانش‌بنیان، نهادهای علمی و مراکز آموزشی در دستور کار نت‌بوک قرار دارد تا بتواند این چشم‌انداز مهم را محقق سازد.